Krakowska oferta sprowadzania zwłok

Międzynarodowy transport zmarłych

Epitafium jako firma przewozowa oferuje międzynarodowy transport zmarłych. W raz z powiększonymi wyjazdami Polaków do odległych krajów, wprowadziliśmy transport globalny czyli na całym świecie.

Firma kładzie nacisk na pełen profesjonalizm, staranność wykonywanych przez nas usług oraz solidność. Nasza działalność na rynku zakwitła już od 1992 roku. Posiadamy ogromne wieloletnie doświadczenie jako firma, dlatego potrafimy sprowadzić waszych bliskich z największych zakątków świata. Nasza firma posiada specjalne przystosowane pojazdy, dzięki którym zmarłym potrafimy zapewnić pełne bezpieczeństwo oraz godne poszanowania warunki podczas transportu.

Prowadzimy także możliwość transportu drogą morską lub drogą lotniczą, lecz tylko w przypadku transportu z Stanów Zjednoczonych. Nasza kadra posiada ogromne doświadczenie, kwalifikacje wykonywania zawodu, kompetentność. Firma dokłada wszelkich starań podczas sprowadzania zwłok do naszego kraju, by odbyło się bez żadnych problemów.

Każde państwa zlecenie jest traktowane indywidualnie, przez co nie muszą się państwo niczego obawiać, na przykład że transport będzie zbyt długo trwał. Jako iż wiemy że niektóre rodziny nie mają zbyt dużych środków na sprowadzenie osoby zmarłej, wychodzimy wtedy z inicjatywa, zmniejszenia ceny za transport lub także możliwość rozłożenia ceny na raty.

Nasza firma także załatwia wszelkie formalności związane z pogrzebem, zezwoleniami z urzędów czy także tłumaczenie aktów zgonu. Wykonujemy to za państwa, dzięki temu wy możecie odpoczywać i chociaż na chwile nie myśleć o tym wydarzeniu. Biuro obsługi klienta jest do dyspozycji przez cała dobę pięć dni w tygodniu.

Zobacz więcej na http://www.epitafium-przewozy.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *