Królowa kwiatów jest jedna

sadzonki krzewow roz pnacych

Róża… królowa kwiatów, która jest w naszym życiu odkąd pamiętamy. Badania paleobiologów dowodzą, że róże pojawiły się na Ziemi około 40 milionów lat temu. Do dziś krzewy róż zachwycają swoim wyglądem, zapachem i kolorem. Ilość ich odmian wciąż nas oszałamia, a piękny, kuszący zapach porusza wszystkie zmysły.

Symbol miłości, dowód uznania i szacunku, idealny prezent z każdej okazji. Idealnie sprawdzają się również w aranżacjach naszego domu, tarasu czy ogrodu. Podziwiane odwdzięczają się bujnością kwiatów, a ich zapach przyciąga jak magnes.

Sadzonki róż występują w blisko 200 odmianach, różniących się wielkością kwiatów, kolorem, sposobem rozkrzewienia. Wśród nich znajdziemy również róże pnące, czy róże wielokwiatowe. Te ostatnie, w okresie kwitnienia odznaczają się wybitnie dużymi pąkami o pięknym kształcie. Pąki rozwijają się w ogromne kwiaty o przeróżnych barwach. Róże wielokwiatowe stanowią najliczniejszą i najbardziej pożądaną grupę odmian przeznaczonych do ogrodów oraz do uprawy na kwiat cięty.

Jeśli pragniesz stworzyć w swoim ogrodzie prawdziwe dzieło sztuki. Chcesz zbudować niepowtarzalny klimat, pełen uroku, który będzie zachwycał wszystkich warto sięgnąć po sadzonki róż, które były hodowane pod okiem ich prawdziwych miłośników.

Chcesz zaaranżować ścianę budynku tworząc niezwykłą różaną architekturę. Potrzebujesz ozdobić altanę, czy pergolę – róże pnące wkomponują się w tę przestrzeń idealnie. Jest to odmiana, której pędy osiągają 6 – 8 metrów, dzięki czemu będzie w takich miejscach niepowtarzalną ozdobą.

Kupuj sprawdzone krzewy róż w tym róże pnące na: https://hyzowie.com/19-roze-pnace

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *