Krowa niech da mleczko, a cukiernik niech da krówki!

ciasto i kawa

Te pyszne słodkości nierozerwalnie związane są z polską kulturą. Babcia dawała nam je w prezencie, jak byliśmy mali. Albo siostra, kiedy chciała Nas rozweselić. Są i krówki reklamowe, rozdawane podczas różnorakich wydarzeń. Są wokół nas od zawsze.

Ale czy zastanawialiśmy się nad ich genezą? Feliks Pomorski w latach dwudziestych ubiegłego wieku otworzył w Poznaniu cukiernię, która zaczęła produkować cukierki na bazie mleka, cukru oraz masła. Przydomek zyskały od rysunku, który znajdował się na papierku. A była to … krówka. Niestety okres drugiej wojny światowej wstrzymał produkcję tego rarytasu. Obecnie wytwarzana jest między innymi w zakładach w Milanówku lub na zamówienie w serwisie pyszne-krowki.pl

Oferujemy klasyczny produkt w nowej odsłonie. Nasze opakowania to udane połączenie nowoczesnej grafiki z prostą linią dawnych czasów. Chcemy być również ekologicznych, dlatego stawiamy na takie produkty jak tektura lub papier. W ofercie są również skrzynki drewniane, które z powodzeniem można wykorzystać po zjedzeniu smakołyków do innych celów.

Przy składaniu zamówienia istnieje możliwość personalizacji według indywidualnych potrzeb. Kupujący może wręczyć cukierki krówki na walentynki. Może to zrobić na urodziny lub pod choinkę, sprawiając przyjemność ukochanej osobie. Jednocześnie dla klienta firmowego oferujemy gratis projekt nadruku, który będzie widniał na zawijanym papierku. Może to być na przykład logo lub slogan wpadający w uchu, dzięki któremu Twoi klienci będą Cię długo wspominali.

Zobacz więcej: Cukierki krówki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *