Najtańsze atrakcje weselne

ślub z krówkami

Na wzięcie ślubu decydujemy się zwykle w bardzo młodym wieku. Nie mamy wtedy jeszcze zbyt dużych pieniędzy, dlatego tak staramy się zorganizować to wydarzenie, aby nie musieć brać kredytu lub przynajmniej ograniczyć się do pożyczenia maksymalnie kilku tysięcy złotych. Spore trudności mamy jednak z zaplanowaniem atrakcji przy tak małym budżecie. Czy istnieją bowiem takie rozrywki, za które albo nie musimy płacić, albo płacimy bardzo niewiele?

Oczywiście takie atrakcje istnieją, a należą do nich chociażby krówki ślubne. Niech nie zdziwi nas to, że są to produkty spożywcze. Teoretycznie służą głównie do jedzenia, ale przy okazji mogą rozśmieszać i bawić naszych gości. Niektóre firmy, produkujące te wyroby cukiernicze, pozwalają nam bowiem na samodzielne zaprojektowanie opakowań cukierków. Określamy nie tylko ich kolorystykę, ale także to, co się na nich pojawi. Umieszczamy na opakowaniach zabawne bądź sentymentalne napisy albo nawet idziemy o krok dalej i wymyślamy różne zadania i opisujemy je na foliach. Każdy, kto sięgnie później po takie cukierki krówki na ślub, będzie musiał wykonać zapisane na nich zadanie. Zabawa ta wspaniale wypełni gościom wolny czas i będzie świetną odskocznią od zwykłych tańców.

Tak tanich atrakcji do wyboru mamy jeszcze całkiem sporo. Chcąc zaoszczędzić, nie wynajmujmy żadnego zespołu muzycznego, a sami stwórzmy playlistę gorących kawałków i puszczajmy ją z wypożyczonego sprzętu. Proponujmy też gościom rozmaite konkursy, gry i zabawy. Dbajmy o to, by każdy mógł wybawić się na naszym weselu za wszystkie czasy.

Ślubne krówki na: https://sklep-krowki.com/category/krowki-slubne/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *