Naprawy hydrauliczne Kraków

hydraulik kraków

Pamiętasz może zadziorne, choć sympatyczne zwierzątko z wierszyka Fredry? „Małpa figlarz – nuż do dzieła! Szust! Do wanny. Dalej kurki kręcić żwawo! W lewo, w prawo, Z dołu, z góry, Aż się ukrop puścił z rury. […] ”


Może i na co dzień nie zachowujemy się jak pomysłowa małpa w kąpieli, ale awarie hydrauliczne zdarzają się niestety każdemu. Kto z nas nie słyszał o zalanym mieszkaniu w okresie wakacyjnym? Nawet jeśli, odpukać, nie przydarzyło ci się to osobiście, to na pewno komuś z twoich znajomych. Trudno stwierdzić czy w tym przypadku lepiej być zalewającym czy, no cóż.. , zalanym. I to w pejoratywnym znaczeniu tego słowa. Niewątpliwe natomiast lepiej być dobrze ubezpieczonym…

Pół biedy, jeśli chodzi jedynie o kapiący kran, podłączenie zmywarki czy wymianę jakieś starej uszczelki. W mieście Kraka z takim problemem nie zginiesz. Wrzucasz w wyszukiwarkę ” hydraulik kraków ” i już po chwili dysponujesz telefonami do sympatycznych i kompetentnych fachowców z naszego miasta, którzy z przyjemnością udzielą ci pomocy. Za drobną opłatą. I jutro. Jeśli jednak sprawa jest poważna, twoje mieszkanie (lub sąsiada poniżej) spotkał prawdziwy potop, a godzina jest tzw, „nieprzyzwoita”, pozostaje ci wezwać pogotowie hydrauliczne. Wówczas kwota za usługę może cię tak zaskoczyć, że wyskoczysz z butów. I to nie tylko dlatego, że cała podłoga była zalana lodowatą wodą… Czasami takie wypadki zdarzają nam się przez zapomnienie. Niewątpliwe przed dłuższym urlopem albo nawet gdy planujesz wyjechać tylko na jeden dzień, lepiej zakręcić główny zawór dopływu wody. Okazuje się jednak, że nawet zwyczajne wyjście do pracy może nas dużo kosztować. Podobno najczęstszą przyczyną takich niespodziewanych awarii jest mały, lecz wredny wężyk mieszczący się pod zlewem. Może wezwij hydraulika, by sprawdził go już dzisiaj?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *