Zapraszamy do DaPietro w Krakowie

dapietro

Turyści odwiedzający Kraków często zastanawiają się, w którym z licznych krakowskich miejsc serwujących dania obiadowe, spożyć swój główny posiłek. Nowe restauracje wyrastają w Krakowie jak grzyby po deszczu, więc wybór z każdym miesiącem staje się coraz bardziej skomplikowany. W takiej sytuacji warto postawić na pewniaka.

Na lokal z długoletnią tradycją, w którym można zjeść dania tworzone z pasją przez najprawdziwszych mistrzów sztuki kulinarnej. Taką restauracją jest właśnie Da Pietro, wyjątkowa włoska restauracja, która doskonale karmi swoich licznych gości już od dwudziestu pięciu lat. Zlokalizowana jest w samym sercu miasta, przy Rynku Głównym 19. Na stronie internetowej lokalu, którą znajdziemy pod adresem dapietro.pl, znajdziemy aktualne menu, a w nim takie pozycje, jak wybór tradycyjnych włoskich przystawek, zarówno zimnych, jak i ciepłych (np. oliwki, bruschette, krewetki), rozmaite sałatki, pyszne zupy, domowe makarony, risotto, dania główne, w których pierwsze skrzypce grają różne rodzaje mięsa, owoców morza i ryb.

Da Pietro proponuje swoim klientom również najpopularniejszy i najbardziej lubiany włoski przysmak – pizzę. Dla spragnionych słodkości nie zabraknie deserów, takich jak choćby typowe włoskie tiramisu, panna cotta, czy włoskie lody. Restauracja serwuje też ogromny wybór różnych typów kawy, drinki i prawdziwe wina prosto z Italii. Poza tym, że możemy wybrać się tu na obiad, możemy też urządzić w restauracji Da Pietro swoją zamkniętą imprezę, np. ślub, komunię czy chrzest.

Odwiedź Kraków i DaPetro!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *